USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Simpson Bay Suites Simpson Bay Simpson Bay Suites Simpson Bay Simpson Bay Suites Simpson Bay Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Simpson Bay Suites Simpson Bay Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Simpson Bay Suites

Vroegtijdige boeking
2026-08-28
2026-08-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

37

Simpson Bay Suites 3*

 Wi-Fi

WiFi

 Snelle in/uitcheckservice

Versneld in- en uitchecken

 Eigen strand

Strandtoegang

 Spa en ontspanning

Spa en wellnesscentrum

Stoomcabine

Complete lichaamsmassage

Rugmassage

Lichaamsscrub

Lichaamspakking

 Kindvriendelijk

Ledikanten/ Babybedden

 Rolstoeltoegankelijk
 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Het comfortabele Simpson Bay Suites hotel heeft 16 kamers en ligt in de buurt van de strandwijk op 6 km afstand van de Yoda Guy Movie Exhibit. Het 3-sterrenhotel biedt wifi in openbare gebieden. Er zijn een wellnesscentrum en full spa, waar u van lichaamspakkingen en een lichaamsscrub kunt profiteren.

Het Fort Louis is op 10 minuten rijden van dit hotel gelegen, terwijl het Knuppelpad op 15 minuten rijden van deze plek is. Gasten kunnen Hollywood Casino, gelegen op 750 meter afstand, verkennen, terwijl er ook een bushalte in de buurt van Suites Simpson Bay is. Natuurliefhebbers zullen de nabijheid van Simpson bay beach waarderen, dat binnen 11 minuten wandelen ervan ligt. De Maria Sterre der Zeekerk staat op slechts 1 km verderop en is een niet-te-missen goddelijke toeristische bestemming. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Sint-Maarten op 10 minuten rijden.

Suites biedt de gasten een balkon en een eetgedeelte, waar een strijkijzer en strijkplank, airconditioning, samen met gratis wi-fi en een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen en gemeubileerd met een bureau. De badkamers met een apart toilet en een douche bieden ook een haardroger en handdoeken. Ze bieden uitzicht op de lagune.

De gasten kunnen van hun ochtendmaaltijd in het café genieten. De strandbar biedt een plek om tot rust te komen. Lee's Roadside Grill & Bar met Caribische keuken bevindt zich op een paar stappen verwijderd van Simpson Bay Suites hotel.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Brown Pelicans
    2,1 km
  • Pink Iguana
    2,8 km
  • Good Hair Day Beauty Salon
    2,2 km
  • Le Grand Marche
    1,3 km
  • Proselyte Reef
    2,6 km
  • Garfield Fun Charters
    1,4 km
  • Curasail Yacht Charters
    1,8 km
  • Seaside Nature Park
    900 m
  • Soggy Dollar Bar
    2 km
  • St Maarten Fun Cat Caribbean Boat Charter
    1,9 km
  • Luchthavens
  • Sint-Maarten Luchthaven
    4,2 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • VIP in- en uitchecken
  • Versneld in- en uitchecken
  • Conciërgebalie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Kleedkamer
  • Lift
  • Rookdetectors
  • Toilet voor gehandicapten
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Strandtoegang
  • Parasols
  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Spa en wellnesscentrum
  • Sauna
  • Stoomcabine
  • Lichaamsscrub
  • Behandelruimte
  • Lichaamspakking
  • Rugmassage
  • Complete lichaamsmassage
  • Voetmassage

Diensten

  • Roomservice
  • Huishouding
  • Autoverhuur
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Geluiddichte kamers
  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Babyoppas/ Kinderopvang

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 13:00 tot 20:00
Uitchecken: tot 11:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Simpson Bay Suites hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 30 minuten om in het stadscentrum van Simpson Bay Suites hotel te komen.
  • Hoe ver is de luchthaven Sint-Maarten van 3-sterren Simpson Bay Suites hotel?

    Sint-Maarten luchthaven en 3-sterren Simpson Bay Suites hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand.
  • 🚗

    Waar kunnen we onze auto parkeren in Simpson Bay Suites hotel?

    Simpson Bay Suites hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • 🍳

    Wordt een ontbijt in 3-sterren Simpson Bay Suites hotel aangeboden?

    Ja, 3-sterren Simpson Bay Suites hotel biedt dagelijks een ontbijt in het café aan.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Simpson Bay?

    De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Simpson Bay is $121. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethode is beschikbaar bij Simpson Bay Suites hotel?

    Gasten van Simpson Bay Suites hotel kunnen betalen met Visa, Maestro en Discover.
  • Biedt Simpson Bay Suites hotel accommodatie aan voor lichamelijk gehandicapten?

    Ja, Simpson Bay Suites hotel heeft rolstoeltoegang en kamers met faciliteiten voor gehandicapten voor gasten met speciale behoeften. Voor specifieke vragen raden we aan om vooraf te bellen om het te bevestigen.
  • 📱

    Zijn er zakelijke voorzieningen in Simpson Bay Suites hotel?

    Zakelijke gasten van Simpson Bay Suites hotel kunnen gebruik maken van een fotokopieerapparaat en kluizen.
  • Heeft 3-sterren Simpson Bay Suites hotel schoonmaakdiensten?

    Ja, 3-sterren Simpson Bay Suites hotel biedt een stomerij, huishouden en een wasserij aan.
  • Vind ik een werkplek in mijn kamer in Simpson Bay Suites hotel?

    Ja, in sommige kamers is een werktafel beschikbaar in Simpson Bay Suites hotel.
  • 🛀

    Welke spavoorzieningen biedt dit 3-sterren hotel?

    Gasten kunnen genieten van een stoomcabine en een sauna, die in een wellnesscentrum en full spa van dit 3-sterren hotel beschikbaar zijn.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Gastbeoordelingen

Jan

verbleef in 2022-03-13

7 / 10

plus

We hadden een geweldig verblijf van 3 dagen.

Berend

verbleef in 2022-01-13

7 / 10

plus

Klein hotel met goede gratis WiFi.

Gerrit

verbleef in 2021-05-28

9 / 10

plus

De locatie is goed, en het personeel is deskundig...

Cornelis

verbleef in 2021-01-28

7 / 10

plus

de kamer was enorm groot en de centrale locatie vond ik fijn.

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-28
2026-08-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Simpson Bay Suites, Sint Maarten

3D Billy Fully Rd, Simpson Bay, Sint Maarten

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved